Współpraca

środa, 9 kwietnia 2014

W wiejskiej zagrodzie- pomoce dydaktyczne

W tym tygodniu rozmawiamy o zwierzętach hodowlanych. Poniżej przedstawiam pomoce, z których korzystamy przy okazji różnych zadań i zabaw dydaktycznych. Zostały one wykonane przeze mnie własnoręcznie. Sylwety zwierząt w zeszłym roku ( jak ja znalazłam czas, żeby je tak dopracować?), natomiast plansza gospodarstwa wraz z "domkami" zwierząt w ten weekend :)
Domek i rodzina pochodzą z gotowych pomocy dydaktycznych, będących uzupełnieniem publikacji E. Gruszczyk- Kolczyńsiej i E. Zielińskiej pt.: "Dwulatki w domu i przedszkolu. Jak świadomie uczyć i wychowywać".
5 komentarzy:

 1. Te wszytskie farmiane elementy wygladają jak żywe:) Ciekawa jestem relacji:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A na jaką relację Pani czeka, Pani Iwonko?? :D

   Usuń
 2. Jestem pod wrażeniem. Temat pomocy dydaktycznych bardzo mnie interesuje, bo jestem nauczycielem. I ojcem w jednej osobie. Moim zdaniem najważniejsze jest to, aby dzieci nie traciły zainteresowania.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Staram się podobnych pomocy robić jak najwięcej. Nie zawsze mam jednak czas i korzystam z lustracji zamieszczonych w internecie. Jednak gdy tylko mam wolną chwilę, tworzę takie jak powyżej :) I jest mi niezmiernie miło, że zagroda przypadła Panu do gustu :) Jest to pierwszy męski komentarz w historii bloga :D

   Usuń